Online Destek Hattı
 
 


 

 

Hemorixir İçeriği

1. Civanperçemi: gazları, mide kramplarını,mide ve bağırsak iltihaplarını geçirir,bağırsak hareketlerini düzenler.
Karahalile : metabolizma düzenleyici, hazmı kolaylaştırıcı, mideye fayda verici niteliktedir.

Birinci aşamada; hemoroid hastalığının tetikleyicisi olan ve devamlılığına zemin hazırlayan kabızlık ve sindirim sistemi bozukluklarının düzenlenmesinde faydalıdır.

2. Civanperçemi: kanı temizler, kanı yenilemeyi teşvik eder, dolaşım sistemi rahatsızlıklarına ve damar spazmlarına çok faydalıdır.
ikinci aşamadahemoroid oluşmuş bölgelerdeki(meme tabir edilen) toplardamar içerisindeki kanın akışkanlığının azalması(pıhtılaşması) ve bu bölgelerde kan dolaşımın zayıflaması şikayetlerinin, "civanperçeminin kanı temizleme, kanı yenileme ve dolaşımını düzenleme etkisi” ile giderilmesinde faydalıdır.

3. Karahalile: içeriğindeki %20-40 oranındaki tanen itibariyle en yoğun tanen ihtiva eden bitkidir. Karahalile’nin içerdiği tanen maddesinin damar ve mukoza büzüştürücü, sıkılaştırıcı olduğu bilinen etkisi vardır.

Üçüncü aşamada; kan akışının düzenlendiği hemoroidli bölgelerdeki esnekliğini yitirmiş, meme tabir edilen sarkmalar oluşmuş toplardamarın; karahalile’nin içeriğindeki tanen maddesinin "damar ve mukoza üzerindeki büzüştürücü ve sıkılaştırıcı” olduğu bilinen etkisiyle tekrar eski elastikiyetini kazanmasına ve sıkılaşmasına faydalı bitkisel bir gıda takviyesidir.